Casino para kazanmak için gelenleri kaybeder. Bu amaç için kumarhaneye giderseniz – çoktan kaybettiniz! Kumarhanede lüks ve heyecan içinde vakit geçirmek eğlencelidir. Para için işe gitmek. Bu nedenle, kumarhaneye gitmeden önce, sakıncası olmayan miktarı tahsis edin. Ve onu nasıl kurtaracağım, bu yazının çözümü için benim görevim.

İkinci an Asla slot makinelerini oynamayın (tek kollu haydutlar). Parayı demir kutunun içine atmaktan daha fazla yeteneksiz ve aptalca bir yol yoktur. Bununla birlikte, Las Vegas kumarhanelerindeki Amerikan oyun birliğine göre, oyuncuların% 74’ü slot makinelerini ve sadece% 5’i ruleti tercih ediyor.

Slot makinesi ve rulet çarkı arasındaki temel fark nedir? İlk durumda, size bir ödül verilip verilmeyeceğine karar veren kara bir kutu ile oynuyorsunuz. Rulet durumunda, rakibiniz ilk elden gözlemleyebileceğiniz nesnel yasalarla birlikte bir olasılık teorisidir. Slot makinelerinin opak çalışması, içlerinde herhangi bir “iştah” bırakmanıza izin verir. Bu nedenle, Rusya dahil olmak üzere farklı ülkelerde, otomatik makinelerin asgari kazanç getirisi devlet düzeyinde uygulanmaktadır. Kural olarak, minimum değer% 90 ile sınırlıdır. yani Eğer böyle bir makineyi uzun süre oynarsanız, içine yerleştirilen her on ruble “yediğini” göreceksiniz. Las Vegas’ta, bireysel kumarhaneler inisiyatifinde, bu seviyenin neredeyse% 95’e yükseldiğini söylüyorlar (bunun doğrulanması imkansız olan, yalnızca kumar sektöründeki köpekbalıklarının iyiliğine inanabileceği). Ancak, daha sık yüzde,% 90 bölgesinde dalgalanma gösterir (en azından gerekir). Bunu, kumarhanenin iştahının% 10 değil, sadece% 2,7 olduğu rulet ile karşılaştırın.